Novinka Tip Doprava zdarma
Kód: 432 | Značka: Storz & Bickel

Mighty+ (Storz&Bickel)

8 495 Kč 9 895 Kč Sleva 14 %
Skladem

Mighty , stejně jako jeho bratr Crafty , je stále považován za špičku nejlepších kapesních vaporizérů na trhu. A přesto společnost STORZ & BICKEL také vylepšila bylinkový vaporizér ´Mighty´ - představujeme: Mighty+ - lepší, rychlejší, silnější ! Díky dechberoucím funkcím je ,, Mighty+ " prakticky nepřekonatelný.

A není divu, vytváří páru s nejvyšší kvalitou, hustotou a intenzitou. Navíc má velkou kapacitu baterie, která umožňuje až 1,5 hodiny provozu. Přesná regulace teploty s přesností na jeden stupeň a jedinečný systém chlazení páry způsobují, že vaporizér Mighty+  uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Vňější plášt´ je vyroben z vylepšeného materiálu. Design byl navíc vylepšen, takže nyní vypadá o něco elegantněji a pocit je ještě pohodlnější. Uvnitř byla vylepšena elektronika a optimalizovaná obvodová deska, což zkrátilo dobu ohřevu o 30%. Funkce booster rychle přivede ´Mighty+´ na maximální teplotu.

Kromě vždy kvalitního zpracování STORZ & BICKEL přesvědčí i mimořádně dobrá haptika, prvotřídní vývin pár, výkonná baterie, vibrační alarm a různé bezpečnostní prvky.

 

 

 

Kategorie: Vaporizéry a příslušenství
Záruka: 2 roky
 • ✔️ lze nabíjet kdekoli pomocí kabelu USB-C

  ✔️ Funkce super nabíjení: 80 % nabití za 40 minut

  ✔️ Zahřátí za cca. 60 sekund

  ✔️ Plnící komora s keramickým povlakem

  ✔️ Přednastavená teplota superboosteru

  ✔️ Optimalizovaný design pro lepší stabilitu

  ✔️ Vylepšené pouzdro

 

Vaporizér Mighty+  je klasickým příkladem příslovečné německé preciznosti. Nejenom, že je pečlivě zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, které jsou zcela neškodné pro zdraví, což potvrzuje řada certifikátů, které zaručují bezpečnost používání tohoto modelu. Samotný design je také velmi promyšlený – pod náustkem, přesně jako v případě Crafty, najdete speciální chladicí modul na páru, který zajišťuje, že bude vždy správně ochlazena, dokonce i při nejvyšším nastavení teploty. Mighty+  proto během inhalace neklade prakticky žádný odpor, což způsobuje, že je vaporizace mimořádně příjemná.

Mimořádně výkonný 30W ohřívač umožňuje dělat libovolně velká a dlouhá vdechnutí – Mighty+  nebude mít žádné potíže s udržováním teploty ani s vaporizací několika uživatelů najednou. Chuť, intenzita a hustota vytvářené páry jsou skutečně působivé – v tomto ohledu se vaporizéru Mighty+  mohou rovnat pouze stacionární modely. Stojí za zmínku, že německý výrobce Storz & Bickel nabízí srovnatelně kvalitní páru u všech svých zařízení a každé z nich je nejlepší ve své kategorii. „Srdcem“ Mighty+  je efektivní hybridní (horkovzdušně-vodivý) systém ohřívání, který zaručuje odpařování maximálního množství účinných látek v bylinkách. Komora pojme asi 0,25 g, ale pokud použijeme přibalenou tzv. dávkovací kapsli, spotřebujeme k inhalaci jenom cca 0,15 g.

Mighty+  má kromě výkonné baterie i LCD displej zobrazující teplotu a tlačítka k nastavení přesného stupně v širokém rozsahu 40-210 stupňů, což umožňuje vaporizaci úplně všech typů bylin. Na displeji také můžete zkontrolovat stav baterie. Součástí sady je i podložka k vaporizaci koncentrátů, s čímž si Mighty+  také dokonale poradí.

Zvýšená kapacita baterie a mnohem rychlejší zahřívání jsou hlavní přednosti Mighty+  ve srovnání s vaporizérem Crafty. Mighty+ , jak prozrazuje již jeho název, je mocný a umožňuje hodinu a půl nepřerušované vaporizace na jediné nabití. Takže i když jej používáte intenzivně mimo domov, nebudete se potýkat s vybitou baterií. Zcela se nabije již za 2 hodiny a během nabíjení je možné přístroj používat, což je další vstřícné gesto vůči netrpělivým uživatelům. 

Vaporizér Mighty+  je zařízení pro opravdu náročné uživatele, které umožňuje vypouštět husté mraky páry. Nejvyšší kvalita zpracování, bezporuchovost – zkrátka německá preciznost v té nejlepší podobě! Životnost baterie je ohromující. Kapacita komory se rovněž bude hodit při společenských událostech. Pokud vyžadujete efektivní přístroj a nejsou pro vás problém o něco větší rozměry, než je standard, pak bude pro vás Mighty+  ideální volbou. Vřele jeho nákup doporučujeme!

 

Obsah balení :

Vaporizér Mighty+

Kabel USB-C

3 ks těsnící kroužky

3 ks klasická sítka (malá)

3 ks hrubá sítka (malá)

Plnící komora

Čistící kartáček

Uživatelská příručka