Novinka Tip Doprava zdarma
Kód: 432 | Značka: Storz & Bickel

Mighty+ (Storz&Bickel)

8 495 Kč 9 895 Kč Sleva 14 %
Skladem

Mighty , stejně jako jeho bratr Crafty , je stále považován za špičku nejlepších kapesních vaporizérů na trhu. A přesto společnost STORZ & BICKEL také vylepšila bylinkový vaporizér ´Mighty´ - představujeme: Mighty+ - lepší, rychlejší, silnější ! Díky dechberoucím funkcím je ,, Mighty+ " prakticky nepřekonatelný.

A není divu, vytváří páru s nejvyšší kvalitou, hustotou a intenzitou. Navíc má velkou kapacitu baterie, která umožňuje až 1,5 hodiny provozu. Přesná regulace teploty s přesností na jeden stupeň a jedinečný systém chlazení páry způsobují, že vaporizér Mighty+  uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Vňější plášt´ je vyroben z vylepšeného materiálu. Design byl navíc vylepšen, takže nyní vypadá o něco elegantněji a pocit je ještě pohodlnější. Uvnitř byla vylepšena elektronika a optimalizovaná obvodová deska, což zkrátilo dobu ohřevu o 30%. Funkce booster rychle přivede ´Mighty+´ na maximální teplotu.

Kromě vždy kvalitního zpracování STORZ & BICKEL přesvědčí i mimořádně dobrá haptika, prvotřídní vývin pár, výkonná baterie, vibrační alarm a různé bezpečnostní prvky.

 

 

 

Kategorie: Vaporizéry a příslušenství
Záruka: 2 roky
 • ✔️ lze nabíjet kdekoli pomocí kabelu USB-C

  ✔️ Funkce super nabíjení: 80 % nabití za 40 minut

  ✔️ Zahřátí za cca. 60 sekund

  ✔️ Plnící komora s keramickým povlakem

  ✔️ Přednastavená teplota superboosteru

  ✔️ Optimalizovaný design pro lepší stabilitu

  ✔️ Vylepšené pouzdro

 

Vaporizér Mighty+  je klasickým příkladem příslovečné německé preciznosti. Nejenom, že je pečlivě zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, které jsou zcela neškodné pro zdraví, což potvrzuje řada certifikátů, které zaručují bezpečnost používání tohoto modelu. Samotný design je také velmi promyšlený – pod náustkem, přesně jako v případě Crafty, najdete speciální chladicí modul na páru, který zajišťuje, že bude vždy správně ochlazena, dokonce i při nejvyšším nastavení teploty. Mighty+  proto během inhalace neklade prakticky žádný odpor, což způsobuje, že je vaporizace mimořádně příjemná.

Mimořádně výkonný 30W ohřívač umožňuje dělat libovolně velká a dlouhá vdechnutí – Mighty+  nebude mít žádné potíže s udržováním teploty ani s vaporizací několika uživatelů najednou. Chuť, intenzita a hustota vytvářené páry jsou skutečně působivé – v tomto ohledu se vaporizéru Mighty+  mohou rovnat pouze stacionární modely. Stojí za zmínku, že německý výrobce Storz & Bickel nabízí srovnatelně kvalitní páru u všech svých zařízení a každé z nich je nejlepší ve své kategorii. „Srdcem“ Mighty+  je efektivní hybridní (horkovzdušně-vodivý) systém ohřívání, který zaručuje odpařování maximálního množství účinných látek v bylinkách. Komora pojme asi 0,25 g, ale pokud použijeme přibalenou tzv. dávkovací kapsli, spotřebujeme k inhalaci jenom cca 0,15 g.

Mighty+  má kromě výkonné baterie i LCD displej zobrazující teplotu a tlačítka k nastavení přesného stupně v širokém rozsahu 40-210 stupňů, což umožňuje vaporizaci úplně všech typů bylin. Na displeji také můžete zkontrolovat stav baterie. Součástí sady je i podložka k vaporizaci koncentrátů, s čímž si Mighty+  také dokonale poradí.

Zvýšená kapacita baterie a mnohem rychlejší zahřívání jsou hlavní přednosti Mighty+  ve srovnání s vaporizérem Crafty. Mighty+ , jak prozrazuje již jeho název, je mocný a umožňuje hodinu a půl nepřerušované vaporizace na jediné nabití. Takže i když jej používáte intenzivně mimo domov, nebudete se potýkat s vybitou baterií. Zcela se nabije již za 2 hodiny a během nabíjení je možné přístroj používat, což je další vstřícné gesto vůči netrpělivým uživatelům. 

Vaporizér Mighty+  je zařízení pro opravdu náročné uživatele, které umožňuje vypouštět husté mraky páry. Nejvyšší kvalita zpracování, bezporuchovost – zkrátka německá preciznost v té nejlepší podobě! Životnost baterie je ohromující. Kapacita komory se rovněž bude hodit při společenských událostech. Pokud vyžadujete efektivní přístroj a nejsou pro vás problém o něco větší rozměry, než je standard, pak bude pro vás Mighty+  ideální volbou. Vřele jeho nákup doporučujeme!

 

Obsah balení :

Vaporizér Mighty+

Kabel USB-C

3 ks těsnící kroužky

3 ks klasická sítka (malá)

3 ks hrubá sítka (malá)

Plnící komora

Čistící kartáček

Uživatelská příručka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení