Novinka Tip Doprava zdarma
Kód: 432 | Značka: Storz & Bickel

Mighty (Storz&Bickel)

7 990 Kč
Skladem

Mighty je obecně považován za nejlepší kapesní vaporizér  a není divu, vytváří páru s nejvyšší kvalitou, hustotou a intenzitou. Navíc má velkou kapacitu baterie, která umožňuje až 1,5 hodiny provozu. Přesná regulace teploty s přesností na jeden stupeň a jedinečný systém chlazení páry způsobují, že vaporizér Mighty uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Máme pro vás tu nejnovější verzi Mighty vybavenou o 20 % výkonnější baterií a režimem „Booster“.

Obsah balení:

– Mighty Vaporizér
– nabíječka do zásuvky
– nástroj pro plnění komory
– drtička na bylinky
– čisticí kartáček
– dávkovací kapsle
– podložka pro vaporizaci koncentrátů

Kategorie: Vaporizéry a příslušenství
Záruka: 2 roky

Vaporizér Mighty je klasickým příkladem příslovečné německé preciznosti. Nejenom, že je pečlivě zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, které jsou zcela neškodné pro zdraví, což potvrzuje řada certifikátů, které zaručují bezpečnost používání tohoto modelu. Samotný design je také velmi promyšlený – pod náustkem, přesně jako v případě Crafty, najdete speciální chladicí modul na páru, který zajišťuje, že bude vždy správně ochlazena, dokonce i při nejvyšším nastavení teploty. Mighty proto během inhalace neklade prakticky žádný odpor, což způsobuje, že je vaporizace mimořádně příjemná.

Mimořádně výkonný 30W ohřívač umožňuje dělat libovolně velká a dlouhá vdechnutí – Mighty nebude mít žádné potíže s udržováním teploty ani s vaporizací několika uživatelů najednou. Chuť, intenzita a hustota vytvářené páry jsou skutečně působivé – v tomto ohledu se vaporizéru Mighty mohou rovnat pouze stacionární modely. Stojí za zmínku, že německý výrobce Storz & Bickel nabízí srovnatelně kvalitní páru u všech svých zařízení a každé z nich je nejlepší ve své kategorii. „Srdcem“ Mighty je efektivní hybridní (horkovzdušně-vodivý) systém ohřívání, který zaručuje odpařování maximálního množství účinných látek v bylinkách. Komora pojme asi 0,25 g, ale pokud použijeme přibalenou tzv. dávkovací kapsli, spotřebujeme k inhalaci jenom cca 0,15 g.

Mighty má kromě výkonné baterie i LCD displej zobrazující teplotu a tlačítka k nastavení přesného stupně v širokém rozsahu 40-210 stupňů, což umožňuje vaporizaci úplně všech typů bylin. Na displeji také můžete zkontrolovat stav baterie. Součástí sady je i podložka k vaporizaci koncentrátů, s čímž si Mighty také dokonale poradí.

Součástí sady je i speciální nástroj k plnění komory, který zabraňuje tomu, aby se během pěchování byliny rozsypaly, takže celý proces zabere doslova několik vteřin. V balení najdete i vysoce kvalitní drtičku na sušený materiál zajišťující jeho optimální konzistenci.

Zvýšená kapacita baterie a mnohem rychlejší zahřívání jsou hlavní přednosti Mighty ve srovnání s vaporizérem Crafty. Mighty, jak prozrazuje již jeho název, je mocný a umožňuje hodinu a půl nepřerušované vaporizace na jediné nabití. Takže i když jej používáte intenzivně mimo domov, nebudete se potýkat s vybitou baterií. Zcela se nabije již za 2 hodiny a během nabíjení je možné přístroj používat, což je další vstřícné gesto vůči netrpělivým uživatelům. 

Vaporizér Mighty je zařízení pro opravdu náročné uživatele, které umožňuje vypouštět husté mraky páry. Nejvyšší kvalita zpracování, bezporuchovost – zkrátka německá preciznost v té nejlepší podobě! Životnost baterie je ohromující. Kapacita komory se rovněž bude hodit při společenských událostech. Pokud vyžadujete efektivní přístroj a nejsou pro vás problém o něco větší rozměry, než je standard, pak bude pro vás Mighty ideální volbou. Vřele jeho nákup doporučujeme!