Prohlášení odpovědnosti

GREEN RABBIT s.r.o. neposkytuje žádné záruky ohledně informací týkající se zdraví. Informace uvedené na našich stránkách nejsou odborné rady a ani je tak nelze chápat. Pokud trpíte zdravotními problémy Veškeré zdravotní záležitosti konzultujte vždy se svým lékařem.

Veškeré informace uvedené na naší webové stránce www.greenrabbit.cz , včetně informací, které jsou prostřednictvím našeho webu poskytovány, jsou určeny pouze ke vzdělávacím účelům. Tyto informace není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet.

Naše webové stránky obsahují odkazy na webové stránky třetích stran. Tyto odkazy mají pouze informační charakter. Neneseme žádnou odpovědnost ani záruku za obsah uvedený na webových stránkách třetích stran.

Naše webová stránka nenabádá k užívání omamných či psychotropních látek. Veškeré informace uvedené na naší webové stránce, včetně informací, které jsou prostřednictvím naší webové stránky poskytovány, slouží pouze ke vzdělávacím účelům.

Dále neneseme odpovědnost za jakékoliv nesprávné či nevhodné využití informací nebo produktů poskytovaných na našem webu.

Produkty, které na našem webu nabízíme jsou určeny pouze pro sběratelské, laboratorní a technické účely. Tyto výrobky nejsou určeny ke kouření ani k přímé konzumaci. Tyto výrobky nejsou léčivé přípravky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán.