Novinka Tip
Kód: 2420 | Značka: Grace Glass

Grace Glass | Collector 'Mushroom Lady' Bong

1 295 Kč
Skladem
Představujeme Grace Glass Collector 'Mushroom Lady' Bong, krásné a jedinečné dílo funkčního umění, které jistě zapůsobí na každého milovníka kouření. Tento bong s výškou 31 cm je odborně vyroben se silnými 3 mm skleněnými stěnami a velikostí spoje 18,8 mm, což zajišťuje odolnost a stabilitu při používání.

Jedinečný design tohoto bonga obsahuje obrázek 'Mushroom Lady', který znázorňuje mystickou ženu obklopenou houbami. Obrázek je krásně integrován do skla a vytváří fascinující vizuální efekt, díky kterému bude toto bong vynikat v každé kolekci.

Bong také obsahuje rozptýlenou spodní část a odnímatelnou misku, což umožňuje plynulé a příjemné kouření. Široká základna poskytuje stabilitu, zatímco pohodlný náustek zajišťuje příjemný zážitek z kouření.

Grace Glass Collector 'Mushroom Lady' Bong, vyrobený s přesností a důrazem na detail, je vzácným a velmi vyhledávaným doplňkem každé kuřácké sbírky. Tato limitovaná edice sběratelského kusu je určitě pro začátek konverzace a je ideální pro začínající i zkušené kuřáky.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento nádherný kus funkčního umění. Objednejte si nyní a vyzkoušejte krásu a funkčnost Grace Glass Collector 'Houba Lady' Bong.

Materiál:

Borosilikátové sklo

 

Zbrus:

18,8mm

 

Led:

Ano

 

Percolace:

Ne

 

Barva:

Černá

 

Průměr:

40mm

 

Výška:

31cm

 

Tloušťka:

7mm