Novinka Tip Doprava zdarma
Kód: 318 | Značka: Storz & Bickel

Crafty+ (Storz&Bickel)

6 925 Kč
Skladem

Stejně jako jeho bratr „Mighty“ je i „Crafty“ stále považován za špičku na trhu vaporizérů. Přesto společnost „Storz & Bickel“ optimalizovala „Crafty“ a nyní vám můžeme představit: „Crafty +


Kategorie: Vaporizéry a příslušenství
Záruka: 2 roky

Vnější strana je vyrobena z vylepšeného materiálu. Design byl navíc osvěžen, takže nyní vypadá trochu elegantněji než předtím. Uvnitř byla vylepšena elektronika a optimalizována deska s plošnými spoji, čímž se snížila doba ohřevu o 30%. Funkce zesílení (třikrát stiskněte tlačítko napájení) přivede 'Crafty +' přímo na maximální teplotu 210 ° C / 410 ° F namísto 195 ° C / 383 ° F.

Kromě vysoce kvalitního zpracování jsou k dispozici také funkce „Storz & Bickel“, jako je přesné nastavení teploty, praktické ovládání jedním tlačítkem, výkonná lithium-iontová baterie, vibrační alarm, bezpečnostní prvky a vývoj husté páry.  S 'Crafty +' si samozřejmě můžete pochutnat na bylinkách i vosku / oleji.

Tovární nastavení jsou již ideální pro okamžité použití, ale lze je znovu upravit pomocí bezplatné aplikace dálkového ovládání podle osobních preferencí (Upozornění: Funguje pouze se smartphony Android, které podporují Bluetooth Low Energy). K dispozici je také rozsáhlé příslušenství.

Obsah balení:

* 1ks vaporizéru 'Crafty +'

* 1ks USB kabel

* 2ks drop pad

* 3ks spodní těsnící kroužek

* 3ks normální sítko

* 3ks hrubé sítko

* 1ks dávkovací kapsle

* 1pcs uživatelská příručka

* 1pc bezpečnostní instrukce

Pozor: Doporučujeme nabíjet pomocí síťového adaptéru USB s výstupním proudem alespoň 1 A!