Tip
Kód: 360 | Značka: Black Leaf

'Oil Black Leaf' Quartz Banger Carb Cap + 2 Pearls (14,5 mm)

885 Kč
Vyprodáno

Olejový banger z žáruvzdorného křemenného skla od značky „Oil Black Leaf“ se zahřívá velmi rychle, nevydává žádné škodlivé plyny a materiál z kterého je vyroben se používá v potravinářském a lékařském průmyslu. Banger se zahřívá plynovým hořákem na butan, teprve po zahřátí se vloží olej, nebo koncentrát.

Kategorie: Bongy, drtičky a příslušenství
Položka byla vyprodána…

Pro ideální dabing a tím dokonalý požitek z koncentrátů, jako je olej nebo vosk, je důležité zajistit silný vývoj kouře, a proto doporučujeme použít karbidovou čepičku. S touto karburátorovou čepičkou můžete účinně minimalizovat přívod vzduchu a před vdechováním generovat značný kouř.

Pro další dobré promíchání použijte skleněné perly v bangeru. Nechte je, aby se při nádechu roztočily pomocí karbidové čepičky. Takzvané terpové perly také zajišťují zadržování tepla a správný rozptyl tepla v bangeru. Zvětšují povrch a zlepšují distribuci tepla uvnitř bangeru, aby se mohlo odpařit více oleje nebo vosku - pro lepší chuť!

Pozor: Doporučujeme pomalé zahřívání a ochlazování perel uvnitř bangeru.

 

Materiál:

Křemíkové sklo

 

Potisk:

Logo „Oil Black Leaf“

 

Zbrus:

SG 14 (14,5 mm)

 

Výška:

62 mm

 

Průměr:

25 / 19mm

 

Obsah balení:

Banger, Karbidová čepička, 2x Perly

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení