Kód: 1023 | Značka: Blaze Glass

'BLAZE GLASS' Cylinder Ice Bong with 6-Arm Percolator - clear

2 785 Kč
Skladem

Válcový ledový bong naší prémiové značky BLAZE GLASS® je ručně vyroben z vysoce kvalitního borosilikátového skla. Vodní bong zajišťuje příjemné chlazení kouře i v horkých letních dnech. Za prvé, 6ramenný stromový perkolátor zajišťuje silné víření vzduchu a vody, které působí jako ochlazení kouře. Částice popela se krásně filtrují.

Kopule ochrany proti stříkající vodě přináší další víření vzduchu a jako korunu chladicí slávy lze tři trny použít na kostky ledu. Výsledek: Hladší a mírnější požitek z kouření s plnou, aromatickou chutí!

Kotlík na květiny a bylinky má prakticky integrovanou skleněnou zástěnu. Mísu lze snadno vytáhnout pomocí rukojeti, která je současně spolehlivou ochranou proti popálení. Plastová spona na bong zajišťuje stabilní spojení mezi miskou a chillum, což také zajišťuje víření vzduchu a vody skrz otvory difuzéru.

Dírku lze uzavřít přiloženou zátkou, aby bylo čištění skleněného bongu jednodušší. Pískované logo BLAZE GLASS® je diskrétní a nachází se na trubce s odtahem. Tloušťka stěny 5 mm dodává vodnímu bongu potřebnou robustnost.

Materiál:
Borosilikátové sklo
 
Barva:
čirá/žlutá
 
Logo:
Blaze Glass, pískované
 
Výška:
500 mm
 
Průměr:
65/51 mm
 
Zbrus:
SG 19bistable/14 (18,8 mm/14,5 mm)
 
Tloušťka stěny:
5 mm
 
Perkolátor / difuzor:
6ramenný stromový perkolátor
 
Led:
Ano
 
Kickhole:
ano, s gumovou zátkou
 
Olej:
Ne
 
Příslušenství:
Plastový klip na bong, dárkový box
 
Informace:
Adaptér pro štěrbinový difuzor L 98 mm