Akce Novinka
Kód: 336/CER 336/ZEL 336/BIL Zvolte variantu | Značka: Blaze Glass

'Blaze' Recycle Bong for Herbs/Oil with Carb

1 795 Kč 1 995 Kč Sleva 10 %
Vyprodáno Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta:

S tímto velmi kvalitním a vzhledově atraktivním ledovým bongem značky „BLAZE GLASS“ si užijete skvělé zážitky, ať už máte rádi byliny nebo koncentráty.

Tento bong je vybaven pro obě varianty, jmenovitě s odnímatelnou miskou na bylinky a s bangerem na oleje, vosk nebo jiné extrakty. Tento banger má velkou kapacitu, takže terpové perly, které jsou součástí dodávky, se mohou silně otáčet. To umožňuje dabům vyvinout plnou vůni při mírně nižší teplotě. Skleněné perly se optimálně šíří a uchovávají teplo. Nejprve vložte terpové perly do bangeru, poté zahřejte dno pomocí tryskového hořáku. Po krátké době ochlazení lze přidat extrakt. Samozřejmě je také zahrnuta vhodná karbidová krytka pro efektivní minimalizaci přívodu vzduchu.

Bubnový perkolátor uvnitř bongu dělá  bubliny a tím se kouř ochladí a filtruje. A navíc má tento bong recyklační funkci, kdy vyvýšená voda proudí znovu a znovu do vodní komory, pokaždé obohacená čerstvým kyslíkem. Další znečišťující látky jsou odfiltrovány a s tím i usazeniny na stěně bongu. Mimochodem, lze je beze zbytku odstranit dobrým čističem na bongy z naší nabídky.

Bong je z  borosilikátového skla je skvěle robustní a stabilní. Vdechování je také velmi příjemné díky mírně širšímu okraji náustku. Třešničkou na dortu je spirálový vzor v základně bongu, který dává tomuto úžasnému bubblerovi ještě něco navíc.

Materiál:

Borosilikátové sklo

 

Barva:

Různé barvy

 

Potisk:

Logo Blaze Glass

 

Výška:

210 mm

 

Průměr:

50 / 22mm

 

Zbrus:

SG 14 (14,5 mm)

Tloušťka stěny:

5 mm

 

Perkolátor / difuzor:

Sudový difuzor

 

Led:

Ne

 

Výkop:

Ne

 

Olej:

Ano

 

Vybavení:

Banger, Carb Cap, perly