Akce Novinka Tip
Kód: 786 | Značka: Puffco

Puffco Peak Pro

12 995 Kč 15 995 Kč Sleva 19 %
Vyprodáno

'Peak Pro' od PUFFCO® jednoznačně patří do nejvyšší třídy elektrických vape & dab zařízení. Vaporizér s estetickým designem působivě kombinuje nejinovativnější technologie.

Zároveň je ideální pro začátečníky i pokročilé uživatele. Nováčci v dabbingu ocení jeho jednoduché ovládání, zatímco znalci oslavují dokonalé nastavení pro optimální zážitek z dabbingu.

✔️Vodní filtrace s vylepšeným krytem proti stříkající vodě

✔️Uzávěr Oculus pro silné proudění vzduchu, díky kterému se perly správně otáčejí

✔️Velký objem ohřívací komory (atomizéru)

✔️Optická a haptická zpětná vazba

✔️Inteligentní regulace teploty

✔️Skvělá kvalita páry

✔️Ovládatelné a konfigurovatelné pomocí aplikace. Ale samozřejmě, 'Peak Pro' umí mnohem víc!

Kategorie: Vaporizéry a příslušenství
Položka byla vyprodána…

Čtyři volitelná nastavení teploty
„Peak Pro“ pro extrakty, jako je bader, dab, crumble a další, nabízí čtyři přednastavená nastavení teploty 254 °C, 266 °C, 277 °C, 285 °C. Pokud chcete z extraktu získat maximum chuti, zvolte nižší nastavení, zatímco vyšší teploty produkují hodně páry.

Aplikace pro individuální nastavení
Pro ty, kteří nejsou spokojeni s přednastavenými teplotami, můžete pomocí aplikace (Android nebo Apple) vytvořit a uložit individuální nastavení s odpovídajícími barvami osvětlení (modrá, zelená, červená, bílá). Pro každého uživatele tak existují perfektní nastavení, která optimálně splňují jeho osobní požadavky.
Aplikace navíc umožňuje inteligentní sledování teploty a výběr mezi čtyřmi nastaveními světla, jako je disco režim nebo stealth režim. Kromě toho vám aplikace umožňuje vyvolat statistická data (například kolikrát již bylo ze zařízení dabováno) a diagnostické informace.

Připraveno ke spuštění za 20 sekund
Žádné dlouhé čekání – PUFFCO®'Peak Pro' se zahřeje za pouhých 20 sekund. Díky inteligentnímu monitorování teploty „Peak Pro“ automaticky detekuje, zda je mísa ještě dostatečně horká. To zajišťuje obzvláště rovnoměrný vývoj páry. Velmi praktické také pro režim sesh, kdy zařízení intenzivně používáte s přáteli při společném chillování. Baterie 1 700 mA/h vydrží cca. 30 dávek.

Vynikající kvalita páry a hmatová zpětná vazba
Jakmile 'Peak Pro' dosáhne zvolené teploty, informuje o tom krátkou vibrací a umožní optimální načasování pro ideální zásah. Objem ohřívací komory byl zvětšen (oproti předchozímu modelu) pro delší zábavu z dabbingu.

Perfektní proudění vzduchu
Nová čepice Oculus carb poskytuje lepší proudění vzduchu se silným vířením výparů. Pokud přidáte terp perly, začnou se prudce otáčet - můžete se jen fascinovaně dívat! Optimalizován byl také tvar skleněné desky, která nyní pojme více vody a špičatější tvar lépe zabraňuje vdechování kapek vody. Pára s vyšší teplotou je také efektivně ochlazována a umožňuje intenzivní aromatický požitek. 'Peak Pro' se nabíjí přes USB-C připojení nebo pomocí dokovací stanice s integrovanou baterií (dostupná samostatně). Vape zařízení je samozřejmě také kompatibilní s Bluetooth. Dab vaporizér je zabalen v pevném pouzdře, abyste jej mohli bezpečně přepravovat.

Rozsah dodávky:

  • 1ks základna PUFFCO® Peak Pro
  • 1ks topná komora
  • 1ks USB-C kabel
  • 1ks vodní komora z borosilikátového skla
  • 1ks karburátorová čepice s kulatým okénkem
  • 1ks AC adaptér
  • 1ks dabér
  • 1ks ustalovač
  • 5ks lžíce a škrabkaPozor: Doporučujeme nabíjet pomocí síťového adaptéru USB s výstupním proudem nabíjení minimálně 2 A!

 

Rozměry:
190 x 80 x 60 mm
 
Barva:
Černá
 
Potisk:
Logo PUFFCO
 
Použití:
Pro olej/vosk/koncentráty
 
Napájení:
Integrovaná lithium-iontová baterie 1700 mA/h, USB
 
Napájení:
USB-Power Plug 5V/2,4A US-Standard Plug with USB-C-Cable, 100-240V to 5V/2,4A
 
Záruka:
2 roky záruka od data prodeje