Novinka Tip Doprava zdarma
Kód: 441 | Značka: Healthy Rips

FURY 2 (Healthy Rips)

3 725 Kč
Vyprodáno

Vaporizér FURY 2 od společnosti Healthy Rips je malý hybridní vaporizér s převládající konvekcí. Vyniká díky intenzivní produkci páry, snadnému použití, okamžitému zahřívání a skvělé kvalitě páry. Vaporizér FURY 2 může snadno konkurovat některým mnohem dražším vaporizérům. 

Kategorie: Vaporizéry a příslušenství
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

FURY 2 je malý a nenápadný vaporizér, který můžete snadno schovat do ruky. Kvalita produkce je velmi dobrá a zařízení sedí perfektně v ruce. V horní části vaporizéru je na boční straně displej a dole najdete ovládací tlačítka a nabíjecí port micro-USB. Komora je malá a lze do ní uložit asi 0,15 g bylin.

FURY 2 je v současné době jedním z nejoblíbenějších vaporizérů v USA a Kanadě. Pro evropské fanoušky vapingu by to mohlo vypadat trochu jako populární vaporizér Fenix ​​Mini. Žádné překvapení, protože je založeno na stejné konstrukci. Přichází však s dlouhým seznamem vylepšení. Vaporizér FURY 2 byl vyroben z kvalitnějších materiálů a byly vylepšeny elektronické součástky. To ovlivnilo způsob fungování zařízení. Například vaporizér zapnete třikrát stisknutím tlačítka, ne pětkrát. Bezpečnost materiálů použitých k výrobě je potvrzena certifikátem ROHS. Rozsah příslušenství, se kterým vaporizér přichází, se také liší. Získáte silikonový, nepropustný kryt (velmi praktický!), Nástěnnou nabíječku a podložku na koncentráty, která odvádí skvělou práci!

FURY 2 ohřívá bylinu hlavně konvekcí, i když technicky jde o hybridní vaporizér a má také komoru připojenou k ohřívači. Ve skutečnosti je však použití vedení omezeno na minimum, takže můžete relaci ukončit a obnovit, kdykoli budete chtít. FURY 2 má velmi rychlým ohřevem (25 sekund).

Kvalita a množství páry, které toto zařízení produkuje, je vynikající. Páry je spousta, dokonce i při nižších teplotách, což je skvělá zpráva pro všechny, kteří mají rádi velké vape cloudy. Navíc je pára plná chuti, je hladká a jemná k vašemu krku. Pokud jde o kvalitu páry, může FURY 2 snadno konkurovat některým mnohem dražším vaporizérům.

Vaporizér FURY 2 má velmi účinný systém ohřívání. Umožňuje rychlou a účinnou extrakci účinných látek, díky čemuž je inhalace ještě uspokojivější. Spolu s malou velikostí komory (0,15 g) je FURY 2 velmi ekonomický. Budete překvapeni množstvím byliny, kterou ušetříte. Další funkcí, která zvyšuje efektivitu, je možnost ukončit relaci, kterou jsme zmínili dříve. Zařízení můžete jednoduše vypnout a ve vhodnou dobu pokračovat v inhalaci.

Teplotu lze nastavit s přesností na jeden stupeň, což je obrovská výhoda. Rozsah teplot je od 160 do 220 stupňů Celsia. To vám umožní odpařit většinu nejoblíbenějších bylin. Tento rozsah však omezuje možnosti vapování u některých bylin, které vyžadují nižší teploty, což může být pro některé uživatele nevýhodou.

Konstruktéři Healthy Rips FURY 2 vyřešili problémy s odpařováním koncentrátů, kterým museli uživatelé Fenix ​​Mini čelit. Problém byl způsoben špatným výkonem skleněné vložky pro koncentráty. Sada FURY 2 je dodávána s ocelovou podložkou, která umožňuje efektivní a pohodlné odpařování tohoto typu látky. Ve výsledku získáme vaporizér, který dokáže odpařovat účinné látky nejen z bylin, ale také z koncentrátů, což je pro některé uživatele obrovská výhoda.

FURY 2 má vestavěnou lithium-polymerovou baterii s kapacitou 1600 mAh. Umožňuje 5–6 plných sezení nebo 40 minut neustálé inhalace na jedno nabití (což trvá 1,5–2 h).

ANení žádným překvapením, že FURY 2 je v současné době jedním z nejoblíbenějších vaporizérů v USA. Funguje to skvěle, je to velmi efektivní a velmi diskrétní. Pokud potřebujete kvalitní, malý konvekční vaporizér, zkuste FURY 2.