Tip Výprodej Doprava zdarma
Kód: 411 | Značka: Black Leaf

Elektrický tepelný lis 350 kg (Použitý)

4 500 Kč
Skladem

S tímto elektrickým teplotním lisem je výroba lahodného rosinu (dabu) naprosto jednoduchá a bezpečná! Rosin je název pro konopnou pryskyřici, která se extrahuje pouze tlakem a teplem. Rosin je tedy absolutně čistý koncentrát bez jakýchkoli rozpouštědel, jako je alkohol nebo plynný butan.

S tímto tepelným lisem, který se vejde do normálního batohu, uspěje i naprostý začátečník dabingu. Důležité pro extrakci dabu je kombinace malého tepla a VELKÉHO tlaku.

Tento lis je již používaný, ale vypadá skoro jako nový s minimálním opotřebením. 

Návod:

Jednoduše zabalte květy  do filtračního sáčku nebo papíru na pečení, ohřejte lis na požadovanou teplotu, vložte lisovací materiál mezi lisovací desky, stlačte lis, nastavte časovač na požadovanou dobu a můžete začít! Se silou tlaku 350 kg lis spolehlivě a zcela bezpečně vylisuje dab z rostlinného materiálu.

Správná volba teploty a doby trvání lisovacího procesu závisí na typu, kvalitě a stavu suroviny a často vyžaduje testování s malým množstvím. Jako vodítko pro lisování květů doporučujeme teplotu mezi 105 ° C a 110 ° C a dobu lisování cca. 35 sekund. Doporučujeme také po vylisování umístit dab přímo do mrazáku. Tím se zabrání degradaci terpenů a zkvalitnění chuti.

 
Rozměry:

300x160x130mm

 

Velikost lisovací plochy:

75x50mm

 

Hmotnost:

4,5 kg

 

Napájení:

220 V, standardní zástrčka EU

 

Info:

Max. Teplota 250 ° C, časový rozsah 0-999 sekund

 

Záruka:

Dvouletá záruka od data faktury